زونكن دیجیتال
بازخوانی ادبیات انقلاب یك ضرورت است.
درباره وبلاگ


با سلام از اینکه وبلاگ منو قابل دونستی و به اون سر زدی ممنونم امیدوارم بتونم توی وبلاگ با مطالبی که می نویسم نظرتو جلب کنم.آخه هدف من اینه که توی این وبلاگ به صورت منطقی و مستدل راجع به موضوعات مهم بحث و گفتگو داشته باشم.من یک طلبه هستم و افتخارم اینه که نوکری امام زمان(عج) را می کنم.

مدیر وبلاگ : . .
نویسندگان
علی جان عثمان مرده است! مردم برای قبول خلافت  تو جمع شده اند، آمده اند تا بیعت کنند، باید حتما بپذیری، آری می دانیم که ارزش حکومت بر مردم از آب بینی بز در نزد تو کمتر است، اما..... امروز این مردم به امید راه نجات به در خانه تو آمده اند.

من زبیر هستم، از تو می خواهم که خلافت بر ما را بپذیری، مولای من......

من طلحه هستم، از شما خواهش می کنم خواسته ما را اجابت کنی..........

و علی علیه السلام به آنها گفت که اگر من بر شما حکومت کنم بیت المال را حتی اگر مهر زنان تان کرده باشید از شما پس خواهم گرفت، بین شما با عدالت رفتار خواهم کرد، سنت رسول الله را احیاء می کنم و  به راه و روش او رفتار می کنم، احکام تعطیل شده دین را زنده کرده و برای اقامه دین خدا جهاد خواهم کرد.

و همه پذیرفتند...............اما ............

زبیر: من مانند بقیه مردم سهم مساوی از بیت المال داشته باشم، من صحابه رسول خدایم، سیف الاسلام که گفته شد خطابش من بودم، من از سابقین انقلاب پیامبر هستم، من مردم را به بیعت با تو دعوت کردم، حال باید سهم مساوی با مردم داشته باشم، اصلا قابل قبول نیست.

طلحه الخیر: شأن من از مردم عادی بالاتر است، من اگر میخواستم می توانستم خود خلیفه باشم، اما مردم را به بعیت با تو تشویق کردم، من ملقب به طلحه الخیر هستم، من در رکاب رسول خدا جنگیده ام، مرا با مردم پابرهنه مساوی می دانی؟

چند وقت بعد..........شمشیر علی علیه السلام پس تحمل و مذاکره با این اشقیاء چشم فتنه را در جنگ جمل کور کرده و خوارج را تار و مار کرد. یعنی کسانی را که علیه اصل حکومت اسلام فتنه ساختند به سزای عمل خویش رساند.

امروز ایران، سال 1388، سوم بهمن ماه خطاب به سران فتنه که بی شباهت با دوران حضرت علی علیه السلام نیستند اعلام می داریم که اگر بیت المال ذرا فرش زیر پای خویش کرده باشید که کرده اید و یا مهر زنانتان کرده باشید که کرده اید برای بازپس گیری حق مردم از شما از بذل خون در راه رهبر خویش برای بازستاندن این مال به یغما رفته دریغ نخواهیم کرد.

این انقلاب با مذاکره از استکبار جهانی گرفته نشده است که امروز بخواهیم آنرا با مذاکره و صلح و صفا پس بدهیم.

برای پیروزی انقلاب و تثبیت آن در جهان بیش از 200 هزار جوان شهید تقدیم امام زمان کرده و حاضریم چندین برابر آنرا هم برای رساندن این انقلاب به دست باکفایت حضرت مهدی عج تقدیم کنیم، پس اگر قصد دارید که آنرا پس بگیرید باید برایش چند هزار برابر کشته دهید شاید موفق شوید.انگار جنگ جمل دیگری در راه است!! پس ای شمشیرها

مرا یاری کنید.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پنجشنبه 15 بهمن 1388 12:03 ب.ظ
سلام
دوست عزیز بسیار زیبا بود
واقعا اگه هنز به كمك فكر و قلم و دانش حوزوی بیاید چه می كند
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:50 ب.ظ
افسوس كه تنها چیزی كه یاد نمیشود همین شهدا هستند!
مجید با سلام
یاد از شهدا بوسیله ادامه راه شهداء اتفاق می افتد. باتشکر
چهارشنبه 7 بهمن 1388 10:01 ق.ظ
سلام مجید جان
الحق كه گفته ای«برای پیروزی انقلاب و تثبیت آن در جهان بیش از 200 هزار جوان شهید تقدیم امام زمان کرده و حاضریم چندین برابر آنرا هم برای رساندن این انقلاب به دست باکفایت حضرت مهدی عج تقدیم کنیم، پس اگر قصد دارید که آنرا پس بگیرید باید برایش چند هزار برابر کشته دهید شاید موفق شوید.»
حرف دل من است این جوجه ها به ادعای خودشان 30 40 تا كشته نداده اند اونوقت داد وهوار میزنند كه:ای داد ای هوار ما انقلاب كردیم ما خون دادیم
ناز این خون دادنتون
مجید البته اینکه اینها خیال کنند که می توانند حتی با خون انقلابی را که زمینه انقلاب و ظهور حضرت مهدی است نابود کنند توهمی بیش نیست
چهارشنبه 7 بهمن 1388 10:00 ق.ظ
سلام دوست عزیز استفاده کردیم از مطالب پرمحتوا و زیبایتان ایکاش همه ما آنقدر ایمان داشته باشیم تا عدالت رو همیشه رعایت كنیم .......موفق باشید
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:59 ق.ظ
سلام دوست عزیز موفق باشی
مجید علیکم السلام
ممنون از محبتتون، شما هم ولایتمدار و موفق باشید، شهید شی الهی
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:59 ق.ظ
به صفین بیشتر شبیهه تا جمل
تحقیق كن رفیق
مجید ممنون از تذکرتون بله شباهتهای زیادی به صفین هم داره ولی چند ویژگی در جمل بود که منظور من اون ویژگی هاست
از نظر خوبت ممنونم
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:58 ق.ظ
سلام
با مطلب زیر به روزم
نقل تشرف آیت الله مرعشی به محضر امام زمان(عج)
منتظر قدمتان
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:58 ق.ظ
امیر مومنان داریم! الکی که نیست. طرف میگه من قبول ندارم. میگه برای اصلاح امت جدم قیام می کنم. میگه من می خواهم نماز برپا دارم. چی می گی بابا. یعنی تو نماز خون تر از مایی؟ ما پیشانی هایمان پینه بسته و لب هایمان خشکیده روزه گرفتنه. ما پیش قراولان سپاه اسلام در فتح و بسط و گسترش اسلام بودیم و هستیم. ما هزاران شهید در راه این جهاد فی سبیل الله دادیم. ما امروز فدایی امیر مومنان یزید بن معاویه هستیم و هر که را که به مخالفت برخیزد نه تنها می کشیم بلکه همه طرفدارانش را هم گردن می زنیم و خانواده اش را هم به اسیری می چرخانیم تا همه بدانند ملاک، حال افراد است و هیچ کس در برابر حکومت اسلام از جایگاه برتری برخوردار نیست حتی آل پیغمبر. حتی شبیه ترین مردم به رسول الله. حتی.....
مجید با سلام
این فرمایش شما یک مغالطه بیشتر نیست، چه کسی آل پیغمبر است؟ موسوی کروبی یا خاتمی و یا هاشمی؟ آل پیغمبر کسانی هستند که روز عاشورا عزادار او را شهید می کنند و کتک می زنند و پرچم حسین ابن علی را آتش می زنند؟ آل پیغمبر در روز شهادت امام حسین نمی رقصد و خوشحالی نمی کند. آل پیغمبر می داند نماز خواندن چگونه است!؟ آل پیغمبر برای یزیدیان زمان دلشان غش و ضعف نمی کند.
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:57 ق.ظ
سلام
تشبیه بسیار جالبی بود اما الان آنها علاوه بر جنگ جمل به دنبال حکمیت دوباره هستند و می خواهند صفین را نیز ادامه دهند
موفق باشید
مجید سلام
بله فرمایش شما کاملا درسته شباهتهای زیادی به جنگ صفین داره ولی قصد من استفاده کردن از بعضی از شباهتهای جنگ جمل برای حال حاضر خودمونه.
ممنون از حضور گرمت
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:56 ق.ظ
بوی حکمیت می رسد اما عمارها بیدارند
مجید حکمیت یعنی توافق برای سربریدن حسین ابن علی علیه السلام،!! حاشا حاشا که بگذاریم
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:55 ق.ظ
معنای پاک اسم تو در هیچ واژه نیست
من با پیاله دست به دریا نمی کنم


در وصفت آستین سخن را به هیچ روی
صد سینه حرف دارم و بالا نمی کنم

سلام بزرگوار
و
التماس دعا
مجید سلام
و ممنون از شعر خوبت.
محتاج به دعاییم
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:51 ق.ظ
امیرالمؤمینن(ع) می فرمود: از پروردگارت بترس و به رحمتش امیدوار باش تا خدا تو را از آن چه می ترسی، ایمنی بخشد و به آن چه امیدوار هستی، تو را مورد لطف و عنایتش قرار دهد.
سلام دوست خوب من آپم موفق باشید
چهارشنبه 7 بهمن 1388 09:48 ق.ظ
سلام علیکم/ فعالیت و تلاش ستودنی شما بزرگوار در جهت خدمت به دین مبین اسلام و بیان حق و حقیقت بسیار شایسته می باشد و همواره شایسته تقدیر و سپاس است/امام علی (ع) فرمود: اگر با این شمشیرم بر بن بینى مؤمن بزنم تا با من دشمنى ورزد هرگزدشمنى نـخـواهد كرد و اگر همه دنیا را به پاى منافق بریزم تا مرا دوست داشته باشد, هیچ گاه مرا دوست نخواهد داشت و این از آن روست كه قلم قضا بر این امر رقم خورده و این قضاى الهى بر زبان پیامبر امـى (ص ) جـارى گشت و فرمود :اى على , هیچ مؤمنى با تو دشمنى نمى كند و هیچ منافقى تو را دوست نمى دارد/از حضور شما یاران گرانقدرم تشکر و قدردانی می کنم/ در پناه خداوند متعال باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی